Kovo 12 d. 18 val. maloniai kviečiame į Vaido Arvasevičiaus paskaitą :“Pareigingas ir atsakingas vaikas – suaugusiųjų svajonė“
Svarbūs šių sąvokų apibrėžimai, kurie įprastai būna nežinomi ir net sunkiai suformuluojami pačių suaugusiųjų… Ugdant pareigingumą, turime suvokti, iš kur kyla pareigos – iš vaidmenų. O atsakomybė pasireiškia klystant. Suaugusiųjų vaidmuo vaikams patiriant nesėkmes. Klaidų, netobulumo, pastangų bei motyvacijos, smalsumo ir valios sąveika tarpusavyje ir to rezultatai asmenybės charakteriui.

Vaidas Arvasevičius – santykių bei saviugdos mokovas, lektorius, kuriantis mokymo programas gyvenimo būdo pokyčių, hierarchinių santykių šeimoje, su vaikais ir įmonėse su pavaldiniais temomis, kūno psichoterapeutas, Ajurvedos Akademijos dėstytojas, Vedų tyrinėtojas, karjeros konsultantas, mokęsis Humanistinės egzistencinės psichologijos institute, baigęs Įsisąmoninimu grįstos psichologijos studijas Neuromedicinos institute. Kovos menų instruktorius, mokęsis Amerikoje pas Bruce Lee mokinius.

Gyvenimologija – sąvoka, kuri geriausiai atspindi tai, kuo Vaidas užsiima gyvenime. Tai visų laimingo gyvenimo sudedamųjų dalių pažinimas, analizė ir tobulinimas. Save Vaidas pristato, pirmiausia, kaip trijų vaikų tėtį, šeimoje ir konsultacinėje praktikoje taikantį Vedinę išmintį bei šiuolaikinės psichologijos žinias.

*Renginio kaina – 15 Eur.
*Būtina išankstinė registracija žinute (patvirtinama gavus apmokėjimą).
Svarbi tema, todėl pilnaverčiam medžiagos suvokimui rekomenduojama dalyvauti be vaikučių 🙂