ŽAIDIMŲ NAMAS TAISYKLĖS

Žaisti  – labai smagu, tačiau labai svarbu tai daryti saugiai sau ir kitiems. Prieš atvykstant į svečius labai prašome susipažinti su „Žaidimų namo“ taisyklėmis.

 1. Už vaikučių saugumą „Žaidimų name“ atsako jų tėveliai, įstatyminiai atstovai ar kiti pilnamečiai asmenys, kurių žinioje yra vaikas.
 2. Už vaiką atsakingi asmenys, patvirtindami savo susipažinimą ir sutikimą su žaidimų kambario „Žaidimų namas“ taisyklėmis, turi pasirašyti žaidimų kambario „Žaidimų namas“ registracijos žurnale, kuriame reikia nurodyti vardą, pavardę ir savo telefono numerį (vaiko priežiūros atveju- nurodyti vaiko vardą, pavardę, amžių, atsakinog asmens tel. numerį). Už vaiką atsakingas asmuo garantuoja, kad registracijos žurnale pateikta informacija yra teisinga ir prisiima visą atsakomybę už klaidingos informacijos nurodymą. Užsakant šventę „Žaidimų name“, registracijos žurnale pasirašo užsakovas.
 3. Už vaiką atsakingas asmuo, prieš palikdamas vaiką „Žaidimų name“, privalo įsitikinti, kad vaiko sveikatos būklė jam leidžia čia būti bei žaisti jame kartu su kitais vaikais. Dėl visų lankytojų sveikatos ir saugumo, užkrečiamomis ligomis sergantys vaikučiai ar prastai besijaučiantys lankytojai, į „Žaidimų namą“ nebus įleidžiami.
 4. „Žaidimų namo“ darbo laikas yra nurodomas internetinėje svetainėje www.zaidimunamas.lt, taip pat ši informacija skelbiama ant „Žaidimų namo“ įėjimo durų.
 5. „Žaidimų namas“ yra skirtas vaikams nuo 0 iki 12 metų amžiaus.
 6. Rezervacijos vaikučių šventėms galioja tik sumokėjus 100-200 €  užstatą, kuris nėra grąžinamas (gali būti taikomos išimtys). Bendra užsakytų ir suteiktų paslaugų kaina sumažinama sumokėto užstato dydžiu.
 7. Sugadinus, sulaužius, ištepus ar kitaip pažeidus žaislus, įrangą ar „Žaidimų namo“ patalpas privaloma kompensuoti nuostolius. Už šventės metu sugadintą inventorių ar įrangą finansinė atsakomybė tenka šventės užsakovui.
 8. „Žaidimų namas“ nori būti jaukus ir patrauklus visiems, tad prašome šventės vietą palikti tokią, kokią radote, padėti vaikams susitvarkyti.
 9. „Žaidimų namas“ myli kojytes be batų. Tiek vaikų, tiek jų tėvelių prašome viduje nedevėti lauko avalynės arba, jūsų patogumui, naudoti vienkartines batų apsaugas.
 10. Užsisakius šventei „Žaidimų namą“ leistinas žmonių skaičius negali viršyti 35 asmenų (vaikai nuo vienerių metukų ir suaugę). „Žaidimų namas” administracija pasilieka teisę taikyti papildomą 5 € mokestį už kiekvieną asmenį, viršijantį nustatytą leistiną skaičių.
 11. Užsisakius šventei „Žaidimų namas“ prašome atvykti 15 min. iki šventės pradžios. Atvykus anksčiau laikas apmokestinamas. Žaidimų kambarį prašome atlaisvinti sutartu laiku. Vėluojant, administracija pasilieka teisę taikyti papildomą 25 € (jeigu vėluojama iki 30 min.) mokestį.
 12. Švenčiant gimtadienį ar kitą šventę, į „Žaidimų namą“ leidžiama atsineši savo maistą ir nealkoholinius gėrimus. Maistas ir gėrimai vartojami 1 aukšte, tam numatytoje vietoje.
 13. „Žaidimų namas“ už pamestus daiktus neatsako.

Laukiame svečiuose!

Ieškote daugiau idėjų švenčių temoms? Skaitykite mūsų BLOG’ą ir raskite daugiau nuotraukų ir temų.